Uzavření škol, ošetřovné

Vážení rodiče a zákonní zástupci,

nadále trvá zavření škol a zákaz osobní přítomnosti dětí a žáků ve školách. Provoz škol a školských zařízení se od 22. 3. do 28. 3. 2021 nemění, všechna stávající omezení zůstávají v platnosti. Ve všech třídách probíhá distanční výuka. Dle zvážení podmínek našich dětí a žáků volíme kombinaci jak synchronní, tak asynchronní formy.

V případě jakékoli změny se Vás budeme snažit, co nejdříve informovat. Přeji nám všem pevné zdraví a co možná nejklidnější dny.
Mgr. Iva Jurnečková, ředitelka školy   
Datum vložení 21. 3. 2021

Vážení rodiče a zákonní zástupci,

od 1. do 21. 3. budou na základě opatření vlády ČR uzavřeny školy. V týdnu od 1. až 7. 3. probíhají v sokolovském okrese jarní prázdniny. Od pondělí 8. 3. do neděle 21. 3. přechází celá škola včetně přípravné třídy na distanční vzdělávání.

OŠETŘOVNÉ informace k ošetřovnému Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení. Pro vyplnění žádosti o ošetřovné potřebujete IČO školy: 70976368, název školy: Základní škola Chodov, Nejdecká 254, okres Sokolov, příspěvková organizace a adresu: Nejdecká 254, 357 35 Chodov.

V případě změn, Vás budeme co nejdříve informovat.  
Přeji nám všem pevné zdraví a co možná nejklidnější dny.
Mgr. Iva Jurnečková, ředitelka školy   
Datum vložení 27.2. 2021