Zápis do 1. třídy a přípravné třídy

Vážení rodiče,

budeme velmi potěšeni, když si pro plnění povinné školní docházky vašeho dítěte zvolíte naši základní školu. V tomto případě se můžete dostavit k zápisu přímo k nám, do Základní školy Chodov, Nejdecká 254, okres Sokolov, příspěvkové organizace i s pozvánkou, kterou jste dostali z vaší spádové školy. S touto školou vyřídíme i všechny následující formality.

Letos zápis do 1. třídy proběhne bez účasti dětí v období od 1. 4. do 30. 4. 2021. V souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva souvisejícími s onemocněním COVID-19 dochází ke změně organizace zápisů do 1. ročníků pro školní rok 2021/2022 – zápis se uskuteční bez osobní přítomnosti dětí ve škole. Pro využití možnosti osobního podání žádosti bude základní škola otevřena ve středu 21. 4. 2021 v době od 13:00 do 16:00 hodin.

ZÁPIS DO PŘÍPRAVNÉ TŘÍDY

Do přípravné třídy jsou přijímány děti s odkladem školní docházky a děti předškolní (pětileté) vždy na základě doporučení školského poradenského zařízení. Od února 2021 dochází k registraci zájemců pro přijetí do přípravné třídy.

Zápis do přípravné třídy proběhne bez účasti dětí v období od 1. 4. do 31. 5. 2021. V souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva souvisejícími s onemocněním COVID-19 dochází ke změně organizace zápisů pro školní rok 2021/2022 – zápis se uskuteční bez osobní přítomnosti dětí ve škole.