Třídní učitel: Mgr. Pavel Nováček novacek.nejdecka@seznam.cz

Domácí úkoly z období od 15. do 26.2. https://www.specialniskolychodov.cz/odkazy/VIIZ.html

Vážení rodiče,

zde jsou základní informace, týkající se organizace výuky ve třídě VII.Z.

Část výuky některých předmětů bude probíhat on-line. V matematice a českém jazyce jsou žáci rozděleni do dvou skupin.

Každou středu (od 10.3.) budu mít v době od 8.00 do 12.00 konzultační  hodiny (předání vypracovaných úkolů, pracovních listů aj.), telefonní kontakt 352 352 492 (středa).

Distanční výuka je povinná, v případě, že se dítě nemůže zúčastnit – přihlásit se do online prostředí, je ho nutné omluvit stejným způsobem, jako při prezenční výuce – viz školní řád. Pokud se dítě bez omluvy nepřihlašuje a nebo si nedochází pro učební materiály v předem stanovený čas jedná se o neomluvenou absenci. Zpracované žákovské materiály a výuka je hodnocena a započítává se do hodnocení za II. pololetí školního roku.

ONLINE VÝUKA V GOOGLE MEET návod jak používat výukové aplikace google

Online výuka bude probíhat pomocí aplikace Google Meet a školních e-mailových účtů. Žáci dostali ve škole přístupovou individuální e-mailovou adresu (příjmení.jméno.z@zschodov-nejdecka.cz) a heslo. Pod tímto e-mailem se žák přihlásí na stránce google.cz do gmail. Pokud má v zařízení již svůj g-mail je nutné tuto adresu přidat, jako další účet.

Do tohoto účtu dětem přichází vždy nový e-mail s odkazem od učitele – pozvánka na výuku (do učebny, na Google Meet – online výuku) na odkaz pouze dítě klikne. Každý předmět má svou učebnu a každý učitel na hodinu posílá zvlášť pozvánku – odkaz. Pokud pracujete v mobilním telefonu je nutné stáhnout si aplikaci Google Meet a Google Classroom (na Google Play).

ROZDĚLENÍ SKUPIN PRO ČESKÝ JAZYK A MATEMATIKU

Skupina A: Václav, Honza, Zuzana, Kristína a Růžena, Skupina BMartin, Sára, Nikola J., Nikola S. a Natálie

ROZDĚLENÍ SKUPIN PRO NĚMECKÝ JAZYK

Skupina A : Vašek, Sára, Natka, Martin a Růženka; Skupina B: Honza, Nikča J., Kristýna, Zuzka a Nikča S. 

Pozor od pondělí 15. 3. bude nový rozvrh bude přidána i fyzika ve čtvrtek.

Případné dotazy zasílejte na e-mail novacek.nejdecka@seznam.cz. Nezapomeňte sledovat webové stránky školy, kde najdete všechny důležité informace.

Přeji hezký den

Mgr. Pavel Nováček – třídní učitel

Vloženo 5. 3. 2021